- AMD

Цена
€198 96 / 389 13 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-7-5700g
Socket
AM4
Number of cores
8
Threads
16
Frequency
Max. Boost Clock: Up to 4.6GHz
Base Clock: 3.8GHz
Cache
Total L2 Cache: 4MB
Total L3 Cache: 16MB
Memory specification
System Memory Type: DDR4
Memory Channels: 2
System Memory Specification: Up to 3200MHz
Graphics
Radeon™ Graphics
TDP
65W
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Socket | AM4 |
| Vendor_url | https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-7-5700g |
| Number of cores | 8 |
| Threads | 16 |
| Frequency | Base Clock: 3.8GHz |
| Frequency | Max. Boost Clock: Up to 4.6GHz |
| Cache | Total L3 Cache: 16MB |
| Cache | Total L2 Cache: 4MB |
| Graphics | Radeon™ Graphics |
| Warranty | 36 Months |
| Memory specification | System Memory Type: DDR4 |
| Memory specification | Memory Channels: 2 |
| Memory specification | System Memory Specification: Up to 3200MHz |
| TDP | 65W |
| Fan | Wraith Stealth |
| Memory Specifications | System Memory Type: DDR4 |
| Memory Specifications | Memory Channels: 2 |
| Memory Specifications | System Memory Specification: Up to 3200MHz |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AMD AM4 |
| Ядра (брой) | 8 |
| Нишки (count) | 16 |
| Базова честота (GHz) | 3.8 |
| Турбо честота (GHz) | 4.6 |
| TDP (W) | 65 |
| Вградена графика | Да |
| L3 кеш (MB) | 16 |
| Технология на производство | 7 nm |
| Поддръжка на памет | DDR4 |
| Максимална скорост на памет (MHz) | 3200 |
| PCIe версия | PCIe 3.0 |
| Отключен множител | Да |
| Включен охладител | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Процесор AMD Ryzen 7 5700G MPK
Освободете изключителна производителност с AMD Ryzen 7 5700G, който разполага с 8 ядра и 16 нишки за безпроблемна многозадачност и игри. С интегрирана графика Radeon, този процесор осигурява зашеметяващи визуални ефекти без нужда от отделен GPU.
Ключови Предимства
- 8 ядра и 16 нишки — Справя се с изискващи приложения и многозадачност с лекота.
- Интегрирана графика Radeon — Насладете се на плавно игри в 1080p и създаване на медии без отделна видеокарта.
- Съвместимост с AM4 — Лесен ъпгрейд за съществуващи дънни платки с AM4.
- 65W TDP — Ефективна консумация на енергия за по-ниски оперативни разходи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сокет | AM4 |
| Ядра | 8 |
| Нишки | 16 |
| Базова честота | 3.8 GHz |
| Турбо честота | 4.6 GHz |
| TDP | 65 W |
| Вградена графика | Да |
| L3 кеш | 16 MB |
| Технология на производство | 7 nm |
| Поддръжка на памет | DDR4 |
| Максимална скорост на памет | 3200 MHz |
| PCIe версия | PCIe 3.0 |
| Отключен множител | Да |
| Включен охладител | Да |
Какво има в кутията
- Процесор AMD Ryzen 7 5700G
- Охладител Wraith Stealth
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






